Leidykla „Kalendorius“ įkurta 1995 m. Kasmet Lietuvos skaitytojams pasiūlome platų modernių, šiuolaikinius kokybės reikalavimus atitinkančių kalendorių asortimentą. Taip pat leidžiame knygas: lietuvių bei užsienio autorių mokslinę, memuarinę, ezoterinę, grožinę, vaikų literatūrą, kitus leidinius.
Mūsų produkcija kiekvienais metais pristatoma didžiausiose Lietuvos knygų mugėse. Kartu su autoriais rengiame visuomenei susitikimus, naujausių knygų pristatymus.

2010–2013 m. leidykla leido knygų seriją „Mūsų vardai“. Vardų atrankos kriterijus – Lietuvos statistikos departamento populiariausių vardų sąrašas. Savo vardo atmintinėmis gali džiaugtis šių vardų turėtojai: Jonas, Janina ir Joana, Vytautas ir Vytautė, Antanas ir Antani­na, Ona, Irena, Mindaugas, Kęstutis, Aldona, Regina, Tomas, Juozas, Darius, Andrius, Saulius, Kristina, Li­nas ir Lina, Danutė ir Rasa.

2014 metų populiariausia leidyklos knyga – Kristi­jono Donelaičio Metai.

2016 metais populiariausios – Mano gyvenimo kny­ga ir 9-oji knyga Lietuvos vaikų pasakos.

2017 metais Jubiliejinė 10-oji knyga „Lietuvos vaikų pasakos“ ir „Pradinuko užrašai“.

2018 metais tarp populiariausiųjų pateko „Laisvalaikio žinynas su 500 metų kalendoriumi“.

Visuomet laukiame Jūsų – esame pasirengę suteikti reikiamos informacijos, paruošti ir išleisti Jūsų sumanytą leidinį. MŪSŲ PRINCIPAI – KOKYBĖ, SPARTA IR GERA KAINA!

 

book 1659717 1920

 

 

 

 

 

 

 

 

Jei parašėte knygą ir nežinote, kokius žingsnius žengti toliau, Jums mielai ištiesime pagalbos ranką. 20 metų patirtį turinti leidykla savo skaitytojus džiugina leidinių įvairove ir išskirtinu­mu, todėl nedelskite ir įgyvendinkite šią svajonę. Prieš kreipdamiesi:

   ●  apgalvokite knygos pavadinimą, apimtį, plati­nimo būdą ir tiražą;

    ●  rankraštinį variantą surinkite kompiuteriu;

    ●  turėkite norimos išleisti knygos ištrauką, trum­pą turinį;

    ●  susikurkite viršelio viziją.

 Net jeigu dar ir neįsivaizduojate, kaip turėtų at­rodyti Jūsų svajonių knyga, kartu mes tai išsiaiškin­sime!